Super Produkty - części samochodowe Super Produkty - części samochodowe

Szukaj w sklepie:

Podaj model lub nr części:

Twój koszyk

ilość: 0 szt.
wartość: 0 PLN
zobacz


Witaj Internauto w naszym Sklepie!

Zajmujemy się dystrybucją części samochodowych od 2000 roku. Wyselekcjonowaliśmy najlepszych producentów i sprzedajemy tylko ich produkty. Nasi producenci sprzedają swoje produkty zarówno na rynku europejskim jak i amerykańskim. Produkują w systemie jakości ISO9001:2000, CE.

 

Jeżeli dokonają Państwo zakupu prosimy o potwierdzenie mailem, czy zakupiony przedmiot wysłać za pobraniem, czy będą Państwo wykonywać przelew.

 

KONTAKT:

email: sklep@superprodukty.pl

Tel. kom. : 781 833 309

 

ZWROTY:
Kupujący ma prawo zwrotu towaru do 10 dni roboczych tylko w przypadku braku jakichkolwiek śladów użytkowania bądź montażu. Opcja zwrotu możliwa jest tylko po wcześniejszych ustaleniach poprzez kontakt e-mail. Wraz ze zwrotem towaru proszę dołączyć numer konta bankowego wysłanego również drogą e-mail. Sprzedawca zobowiązuje się zwrócić kwotę za zwracany produkt pomniejszoną o koszty wysyłki w okresie do 14 dni roboczych.

 

Regulamin

WARUNKI OGÓLNE

1. Sklep internetowy firmy SUPERPRODUKTY, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem http://superprodukty.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.
2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym http://superprodukty.pl są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto).

PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

3. Podany przez użytkownika adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.
4. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez SUPERPRODUKTY na stronach sklepu internetowego.
5. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, SUPERPRODUKTY zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.
6. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
7. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.
8. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.
9. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je SUPERPRODUKTY, opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na SUPERPRODUKTY

GWARANCJE I REKLAMACJE

10. Towary oferowane w sklepie internetowym http://superprodukty.pl są objęte gwarancją producenta i dostarczane z odpowiednimi kartami gwarancyjnymi.
11. W przypadku reklamacji należy kontaktować się z SUPERPRODUKTY lub z odpowiednim serwisem, o ile jego adres został podany na karcie gwarancyjnej. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest karta gwarancyjna, którą Klient otrzymuje wraz z zamówionym towarem.
12. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 10 dni od złożenia zamówienia (patrz punk-ZWROTY).

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

13. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).


Copyright ©2010 superprodukty.pl Projekt i wykonanie: Redhand.pl